Osale fotokonkursil "Mo Saaremaa läbi So silmade"

Sisestatud htm.admin poolt

Hea Kärla koolipere – õpilased, töötajad ja lapsevanemad!

Oled oodatud osalema ülekoolilisele fotokonkursile „Mo Saaremaa läbi So silmade“.

Pildista Saaremaale omaseid sümboleid, objekte, tegevusi jms, mis iseloomustavad Saaremaad või saarlaseks olemist. Fotole võib jääda ka inimene, kuid nii, et ta nägu ei ole nähtav.

Osalema on oodatud kõik õpilased 1.-9. klassini. Võistlus toimub kooliastmete kaupa.

Eraldi kategooriates võistlevad kooli töötajad ja sel aastal esmakordselt ka lapsevanemad.

Lastevanemate koosolekuinfo 10.09.24

Sisestatud htm.admin poolt

Info lastevanemate koosoleku kohta, teisipäeval 10. septembril 2024:

• Kell 17.20 Ukraina õpilaste vanemate koosolek klassiruumis 119. Külas vallvanem Mikk Tuisk. Valitakse enda hulgast üks esindaja hoolekogusse.
  • Kell 18.00 aulas üldkoosolek (vallavanema eessõna, jagatakse infot õppekorralduste muudatuste kohta ja muud üldist infot), mis jätkub klassikoosolekutega. Klassikoosolekutel valib iga klass ühe esindaja hoolekogusse.

NB! Hoolekogu esinaise, Marii Kuusemäe, sõnum lastevanematele:

Pidulikult aktuselt reipalt kooli

Sisestatud htm.admin poolt

Eile tähistasime uue õppeaasta algust traditsiooniliselt 1. septembri piduliku aktusega. See on alati eriline hetk, täis elevust ja ootusi, nii õpilastele kui õpetajatele.

Aktuse käigus tervitasime meie kooliperega liitunud uusi õpilasi ja õpetajaid. Oma esimese aabitsa ulatas koolijuht 13-le 1. klassi õpilasele. Koolijuht andis hoo sisse uuele õppeaastale ning oma sõnavõtuga inspireeris kooliperet abivallavanem Koit Voojärv.

02. sept kõnnime reipalt koolipinki

Hea koolipere!

Matkame "Reipalt koolipinki" 2. septembril algusega kell 8:30 koolimaja staadionilt iga ilmaga.

Kavas on matkata Sõmera külaplatsile, kus toimuvad seltskondlikud tegevused.

Ürituse orienteeruv lõpp on kell 11:20, millele järgneb koolilõuna.

Palun võta kaasa veepudel, kirjutusvahend, paber ning võimalusel helkurvest!

Matkamiseni!

Tere, uus õppeaasta!

Hea koolipere!
Alustame uut õppeaastat 1. septembril klassijuhataja tunniga kell 11:15.
Seejärel toimub aktus kooli aulas, algusega 12:00, kuhu liigutakse koos klassijuhatajaga.
NB! Bussid väljuvad kooli poole:
10:15 Mustjalast
10:15 Kuressaarest Ruubi peatusest
10:55 Kihelkonnalt
Peale aktust väljuvad bussid kodu poole kell 13:10.

Õpirändes Sitsiilias

Sisestatud htm.admin poolt

13.-18. maini 2024 viibis grupp Kärla kooli 6. klassi õpilasi koos kahe õpetaja, direktori  ja õppejuhiga Sitsiilias, kõigepealt San Cipirello koolis nimega Istituto Comprensivo Statale di San Giuseppe Jato ja veidi ka Palermos.

Tegemist oli Erasmus+ õpirändega nelja Euroopa kooli ühisprojekti „Every island is a treasure island” raames.

104. lend – silmapiir ei ole teile piiriks

Sisestatud htm.admin poolt

104. lennu pidulik lõpuaktus toimus 17. juunil Kärla rahvamajas, kus olid kohal õpilased, õpetajad, vanemad ja kõik teised sõbrad-tuttavad. Aktus algas direktori avakõnega, kus ta tänas kõiki õpilasi nende pingutuste eest ja rõhutas, kui oluline on haridus edasiseks eluks. Ta tõi esile nii õpilaste saavutusi kui ka ühtse koolipere ja koduse pere toetuse tähtsust. Mõtteterana andis teele kaasa ühe loo, mis rääkis horisondil silmapiiri tagaajamisest. Loo moraaliks see, et oluline on minna ja avastada maailma ning koguda nii palju kogemusi ja elutarkust kui vähegi võimalik.

Asu jälgima