Lastevanemate koosolekuinfo 10.09.24

Loomise kuupäev 04.09.2024

Info lastevanemate koosoleku kohta, teisipäeval 10. septembril 2024:

• Kell 17.20 Ukraina õpilaste vanemate koosolek klassiruumis 119. Külas vallvanem Mikk Tuisk. Valitakse enda hulgast üks esindaja hoolekogusse.
  • Kell 18.00 aulas üldkoosolek (vallavanema eessõna, jagatakse infot õppekorralduste muudatuste kohta ja muud üldist infot), mis jätkub klassikoosolekutega. Klassikoosolekutel valib iga klass ühe esindaja hoolekogusse.

NB! Hoolekogu esinaise, Marii Kuusemäe, sõnum lastevanematele:

Hea lapsevanem, ootame Sind osalema hoolekogu töös, kus oleksid koostööpartner ja nõuandja koolielu ja õppetööd puudutavas. Kiires elutempos ja hulgalises infomüras läheb teinekord oluline kaduma, Sinu abiga saab Sinu klass otse allikast vajaliku teabe ja ka vastupidi- oma klassist teemade toomine hoolekogu lauale. Ühiselt suudame me kindlasti rohkem tuua tegevusi ning üritusi meie lastele ning tugevdada koostööd kogukonnaga. Leiame koos üles meie parimad võimalused, et  oma armsas kogukonna koolis luua hea pinnas edukaks elluastumiseks!

Viimati muudetud 04.09.2024.