Pikapäevarühm

Pikapäevarühmaõpetaja on Reelika Grahv.

Pikapäevarühma eesmärk on pakkuda järelevalvet ja juhendamist õppest vaba aja sisustamisel 1.-2. klassi õpilastele ning toetada sellega õppekavas määratud üldpädevuste saavutamist nagu:

• kujundada lastes ettevõtlikkust sh iseseisva töö harjumusi ja koostöist õppimist;
  • õpetada lastele vastutustunnet;
  • arendada lastes viisakat suhtlemisoskust ning oskust teistega arvestada.

Pikapäevarühma kinnitab direktor lastevanemate esitatud avalduste põhjal. Pikapäevarühma astumise avaldust saab täita arno.saaremaavald.eelink opens on new page.

Tegevused pikapäevarühmas algavad peale ainetundide lõppu ja lõppevad koolibusside
väljumisega.

Pikapäevaeine:

13:25-13:40        Pikapäevaeine; pikapäeva eine avalduse saad alla laadida siin: AVALDUSlink opens on new page. Saada see Kärla Spordihalli söökla juhatajale (karla.sookla@mail.eelink opens on new page ).

Pikapäevarühmas osalemine ei taga koduste tööde täielikku täitmist. Koduste tööde täieliku täitmise eest vastutab lapsevanem.

Pikapäevarühma õpilased võivad lahkuda pikapäevarühmast pikapäevarühma õpetaja teadmisel ja loal.

Lapsevanem saab infot anda pikapäevaõpetajale telefonil + 372 58 86 0448

Avaldatud 19.04.2018. Viimati muudetud 02.09.2024.